Reality

Na predaj RD Zobor

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v lukratívnej časti Nitry na Zobore. Dom leží na 4 árovom pozemku v tichej časti priamo pod lesom.


Celková obytná plocha 136 m2 má nasledovné dispozičné riešenie. Na prízemí sa nachádza vstupná hala, kuchyňa, izba a WC so sprchovacím kútom. Poschodie: 3 izby s balkónom, sprchový kút a WC.

Dom je zateplený, v roku 2019 prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Nová strecha, kanalizácia, internet - optický kábel. Vykurovanie je elektrické s vnútorným vývodom na plyn.

Cena 168 900 eur

https://www.topreality.sk/rodinny-dom-priamo-pod-lesom-r7641377.html

Moderný RD Malý Lapáš

Ponúkame vám na predaj EXKLUZÍVNE iba u nás moderný bungalov z kvalitných materiálov v obci Veľký Lapáš. Jedná sa o novostavbu skolaudovanú v septembri 2014. Dom s orientáciou na JV je postavený na 9 árovom pozemku v tichej ulici na okraji dediny. Zastavaná plocha domu 718 m2, úžitková plocha 184 m2. Dispozičné riešenie: vstupná chodba so samostatným WC, chodba, priestranná obývačka z ktorej sa vychádza na terasu je prepojená s kuchyňou, samostatná komora, technická miestnosť, 3 samostatné izby a priestranná kúpeľňa so sprchovým kútom, rohovou vaňou a WC. Dom je napojený na vodu, plyn, elektrinu. Odpad je riešený žumpou .V celom dome je podlahové kúrenie s možnosťou regulácie teploty v každej miestnosti samostatne, vykurovanie je elektrické CALEO. Dom je zabezpečený poplašným systémom. Zmäkčovač vody a predpríprava na krb. Priemerné mesačné náklady 130 eur. Rovnako ako na samotnom dome si majiteľ dal záležať aj na exteriéry plnej zelene. O trávnik a vysadené okrasné stromy sa okrem majiteľa starajú záhradnícke služby a poskytujú tak doslova oázu pokoja pri posedení na terase. Na pozemku je aj vlastná studňa. Dom sa predáva so zariadením, respektíve je to na dohode s majiteľom. Ak hľadáte pekné bývanie v tichom prostredí na skok do Nitry, neváhajte nás kontaktovať. Určite sa ho oplatí vidieť. Poskytujeme komplet právny servis .

https://www.topreality.sk/moderny-4-izbovy-bungalov-velky-lapas-r7627057.html

Investičná príležitosť Nitra Beladice 77 á

Motorest Beladice s veľkým pozemkom 75 á Predáme v  Beladiciach  veľký pozemkom 7537 m2 vzdialený od krajského mesta Nitra rýchlostnou cestou R1 iba 9 minút cesty autom ( 12 km od centra obce a mesta), resp. 18 minút autobusom. Možnosť výstavby rodinných domov alebo výrobných a skladovacích hál. Obec Beladice je tiež vyhľadávaným obytným satelitom aj miest Zlaté Moravce a Vráble. V obci je známy kaštieľ s 5 hviezd. hotelom. Motel môže slúžiť ako výhodné trvalé ubytovanie pracovníkov zamestnaných v halách. Okrem stavby Motela sú predmetom predaja na pozemkoch aj stavby predajňa autosúčiastok,3x sklad, studňa hĺbky 25 m, plot a vonkajšie úpravy ( vodovodná, kanalizačná a plynová prípojka, vodomerná šachta, NN prípojka, spevnené plochy, pergola ). Stavba Motela je murovaná z tehál, strecha pálená škridla BRAMAC. Médiá – elektrina 220/380 V, zavedený zemný plyn, voda obecná, aj studňa, kanalizácia. Areál má široké využitie v mnohých druhoch podnikania, resp. oddelením zadnej časti areálu na výstavbu rodinných domov ako miesta kľudného bývania v peknej obci blízko hlavnej dopravnej tepny. V prípade developovania rodinných domov je lokalita vhodná nielen pre blízkosť krajského mesta Nitra s vysokými cenami bytov, ktoré aj v súčasnosti rastú, lebo dopyt po bývaní niekoľkonásobne prevyšuje ponuku a tiež aj okresného mesta Zlaté Moravce, ale najmä pre bezproblémovú a rýchlu cestnú dostupnosť týchto miest celodenne bez dopravných zápch, aj priame napojenie na všetky smery (Bratislava, B.Bystrica-Košice) cez rýchlostnú cestu R1, a tiež kvalitnej občianskej vybavenosti obce Beladice.

https://www.topreality.sk/investicna-prilezitost-pozemok-77-a-plus-sklady-r7603146.html